W przyszłym tygodniu do sprzedaży wprowadzamy pierwszy z produktów z nowej serii SPH-EVO tj. SPH-EVO62DAB . SPH-EVO to nowej kategoria produktowa tzw. modułowych systemów multimedialnych. Konstrukcja SPH-EVO pozwala na bardzo szerokie zastosowanie i możliwości montażowe. Przy zastosowaniu odpowiednich akcesoriów oraz zdolności i pomysłowości instalatora 🙂 urządzenie można zainstalować zarówno w otworze 2-DIN, jak i 1-DIN, czy nawet w samochodach  z ograniczoną przestrzenią w desce rozdzielczej poprzez oddzielny montaż ekranu (np. jak tablet) oraz jednostki głównej (w miejscu ukrytym). Modułowa konstrukcja SPH-EVO -w zestawie znajduje się 30cm przewód łączący ekran z jednostką główną. Opcjonalnie w sprzedaży dostępny będzie także 1,5-metrowy przewód.

Ekran dotykowy 6.8″ Clear Type Resistive multi-touch 24-bit True Color

Apple CarPlay

Android Auto

WebLink

Bluetooth dla rozmów telefonicznych i streamingu audio

Tuner cyfrowego radia DAB/DAB+ (wymagana antena DAB sprzedawana oddzielnie)

Tuner AM/FM RDS

USB/AUX

obsługa Spotify

Zaawansowane funkcje audio: 13-pasmowy korektor graficzny, Auto EQ, Auto Time Alignment (wymagany mikrofon sprzedawany oddzielnie), tryb 3-drożnej zwrotnicy, LPF/HPF

Audiofilskie komponenty audio dla uzyskania doskonałego brzmienia

Zmienna kolorystyka podświetlenia i menu ekranowego

Możliwość podłączenia kamery cofania

3 x 4V RCA preout

WMA/MP3/WAV/AAC/FLAC (muzyka)

H.264/Mpeg4/JPEG/MKV/FLV (video)

SPH-EVO62DAB może być montowany jako standardowy 2-DIN i w połączeniu z zestawami montażowymi Pioneer 2-DIN dedykowanymi do danych modeli samochodów.

Do montażu 1-DIN wymagany opcjonalny zestaw montażowy CA-HM-UNI-EVO.001 , który w ofercie sprzedaży znajdzie się za miesiąc.

Ponadto do ww. modelu Pioneer planuje specjalne, dedykowane zastawy montażowe łącznie z interfejsami sterowania do Peugeot 208/2008 (1-sza generacja do roku 2019) oraz do Renault Clio IV.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.