Nowe radioodtwarzacze od Blaupunkt TOKYO 110 oraz MANCHESTER 110

Prezentujemy 1Państwu dwa nowe radioodtwarzacze samochodowe firmy Blaupunkt, modele TOKYO 110 oraz MANCHESTER 110. Wierzymy, że dzięki bardzo atrakcyjnej cenie i dużej funkcjonalności, staną się wkrótce rynkowym przebojem.

Swoim wyglądem nawiązują do tradycyjnego dla marki stylu i uporządkowanego rozmieszczenia poszczególnych elementów, jak centralnie umieszczony biały wyświetlacz, czy intuicyjnie rozlokowane podświetlane na czerwono przyciski oraz potencjometr regulacji głośności. Czarny panel uszlachetniono przez delikatne srebrne dodatki.

Manchester110_EU

 

Tokyo110_EU

 

Radioodtwarzacze samochodowe wyposażone są w tuner AM/FM z funkcją RDS i pamięcią 30 stacji radiowych. MANCHESTER 110 to klasyczne rozwiązanie oferujące tuner radiowy i odtwarzacz CD, natomiast TOKYO 110 jest urządzeniem skierowanym do osób, które w swoim pojeździe nie zamierzają używać płyt kompaktowych.

Oba urządzenia wyposażono jednak w gniazda przenośnych pamięci, dzięki czemu oferują możliwość odtwarzania ulubionej muzyki z plików skompresowanych do formatów MP3 oraz WMA. Wejście kart SD ukryte jest za zdejmowanym panelem przednim, natomiast USB znajduje się z przodu, po prawej stronie panelu. Pod gniazdem USB umieszczono wejście AUX mini-jack, które umożliwia podłączenie np. przenośnego odtwarzacza muzyki.

Dźwięk reguluje się za pomocą standardowych ustawień dla tonów niskich i wysokich oraz korektora posiadającego fabrycznie zaprogramowane ustawienia dla różnych gatunków muzyki. Wbudowany wzmacniacz dysponuje mocą maksymalną 4x50W, co zapewnia elastyczny dobór głośników. Dodatkowo dzięki 2-kanałowemu wyjściu RCA podłączyć można zewnętrzny wzmacniacz, np. do zasilenia subwoofera.

Radio samochodowe Blaupunkt TOKYO 110  Cena 199 zł

Radio samochodowe Blaupunkt Manchester 110 Cena 279 zł

Radia dostępne już w sklepie car-tronic.pl 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.