z przyjemnością informujemy o wprowadzeniu do sprzedaży nowej stacji multimedialnej BLAUPUNKT San Diego 530. Urządzenie oferowane jest w dwóch wariantach San Diego 530 EU z zainstalowanym oprogramowaniem nawigacyjnym iGO wraz z roczną darmową aktualizacją map Europy oraz jako San Diego 530 World – podstawowa jednostka multimedialna.

Urządzenie to jest połączeniem wysokiej jakości komponentów, prostoty obsługi oraz dużej funkcjonalności i oferowane jest w bardzo przystępnej cenie. Dzięki minimalistycznej stylistyce stacja ta może być zintegrowana praktycznie z każdą deską rozdzielczą w samochodzie.

1
Blaupunkt San Diego 530 World

San Diego 530 World posiada wbudowany wysokiej jakości tuner radiowy z funkcją RDS, wykonany w najnowszej technologii dotykowy wyświetlacz TFT o przekątnej 6,2” i rozdzielczości 800×480 pikseli, odtwarzacz płyt DVD/VCD/CD oraz wejścia na mobilne nośniki danych w postaci gniazd USB oraz SDHC. Aby zapewnić bezpieczeństwo podczas prowadzenia pojazdu w stacji multimedialnej zamontowano moduł Bluetooth, który umożliwia prowadzenie rozmów bez konieczności odrywania rąk od kierownicy. Moduł obsługuje miedzy innymi protokół A2DP, który pozwala na transmisję plików muzycznych z podłączonego smartfona przy zachowaniu najwyższej jakości dźwięku. Urządzenie może obsłużyć książkę telefoniczną z ilością wpisów nie przekraczającą 2000 pozycji na jeden sparowany telefon. Wbudowany oraz dołączony zewnętrzny mikrofon do zestawu głośnomówiącego umożliwiają spokojną konwersację podczas jazdy a wewnętrzny, programowalny moduł do integracji z fabrycznym sterowaniem w kierownicy zapewni pełną wygodę użytkowania.

San Diego 530 EU posiada wszystkie powyższe funkcjonalności, a dodatkowo bez najmniejszego problemu może prowadzić przez każdą drogę, dzięki wbudowanemu systemowi nawigacji satelitarnej iGO. Łatwość obsługi oprogramowania i szczegółowość map zapewniają niesamowity komfort podróżowania, a dzięki 30 dniowej gwarancji najnowszej mapy oraz rocznej darmowej aktualizacji map Europy użytkownik ma pewność, że rusza w trasę z najbardziej aktualną nawigacją. Aktualizacji dokonuje się poprzez portal www.naviextras.com

Szczegółowe mapy 44 europejskich krajów, szeroka baza punktów POI, nowoczesne rozwiązania graficzne w postaci realistycznych widoków skrzyżowań i tuneli oraz szybka gotowość do pracy podczas obliczania trasy w tle czynią z San Diego 530EU idealnego kompana do dalekich podróży.

2

Blaupunkt San Diego 530EU

W celu zapewnienia najwyższej jakości dźwięku modele San Diego 530 posiadają wbudowany wzmacniacz 4×45 Watt oraz 10 pasmowy korektor graficzny, który możemy w bardzo prosty sposób obsługiwać za pomocą ekranu dotykowego. Poza tym stacja posiada wyjścia audio do zewnętrznego wzmacniacza oraz oddzielne, sterowane wyjście dla głośnika niskotonowego.

Aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo podczas cofania, urządzenie wyposażone jest w wejście sygnału kamery montowanej z tyłu pojazdu. Obraz z kamery pojawia się na wyświetlaczu automatycznie po włączeniu biegu wstecznego.