Radio samochodowe 2 DIN z DVD JVC KW-V30BT oferuje wyświetlacz o wielkości 6.1 ” z panelem dotykowym ze zmiennym podświetleniem, wbudowany odtwarzaczem DVD / CD, portem USB, wbudowanym Bluetooth ®. Dodatkową zaletą która wzbogaci podróż samochodem jest wejście HDMI do podłączenia smartfonów i tabletów dzięki czemu możemy korzystać z różnych aplikacji w podróży.

Wejście HDMI w radiu JVC KW-V30BT pozwala korzystać z dostępu do wielu aplikacji na smartfon lub tablet z bezpośrednią kontrolą odbiornika. Mamy różne możliwości w zależności od podłączonego smartfonu:

 • iPhone ® 5, 5C i 5S : Musisz podłączyć przewód Lighting ™ do gniazda USB i kabla HDMI (sprzedawany oddzielnie) do przewodu Lightning będzie potrzebny cyfrowy adapter AV Apple . W przypadku podłączenia iPhone 5 poprzez Bluetooth będziemy  mieć możliwość kontrolować wyświetlacz i wybierać aplikacje na ekranie dotykowym KW-V30BT.
 • iPhone 4 i 4S : Podłącz iPhone’a 4 lub 4S do tylnego złącza USB w KW-V30BT i wejścia analogowego audio / wideo przy użyciu kabla JVC KS-U59 , a będziesz miał dostęp do aplikacji trybie połączenia JVC.
 • Tryb  MHL-włączony telefony z Android ®: Po pobraniu aplikacji JVC sterowanie za pomocą telefonu, można podłączyć do odbiornika Android JVC za pomocą kabla HDMI / MHL, takich jak JVC KS-U61 . Po sparowaniu telefonu z radiem JVC, aplikacja pozwoli kontrolować ekran dotykowy.

Z podłączonym smartfonem, możmy cieszyć się nawigacją, komunikatami głosowymi dla kierowcy, wideo i aplikacjami muzycznymi – z których wszystkie mogą być kontrolowane na wyświetlaczu KW-V30BT lub poprzez komendy głosowe.

Można dostosować układ ekranu dotykowego w KW-V30BT i ustawić liczbę kolorów, która będzie  najlepiej dopasowana do Twoich preferencji.  Ekran dotykowy JVC pozwala uruchomić system rozrywki w kilku ruchach z folderów muzycznych. JVC zawiera również łatwe do znalezienia przyciski sterowania oraz pokrętło głośności, dzięki czemu można skoncentrować się na prowadzaniu samochodu.

Odtwarzaną muzykę,  możesz zmienić za pomocą wbudowanego 3-pasmowego korektora parametrycznego. Jeśli posiadasz wzmacniacz, masz do dyspozycji trzy wyjścia 4-woltowe przedwzmacniacza .

Moduł Bluetooth daje zestaw głośnomówiący, a także bezprzewodowe połączenie z muzyką zapisaną na kompatybilnym odtwarzaczu muzycznym. Jeżeli jesteś użytkownikiem Androida, będziesz docenisz technologię Secure Simple Pairing (SSP) . JVC zawiera zewnętrzny mikrofon Bluetooth, które można umieścić w optymalnym miejscu w samochodzie dla najlepszej komunikcji..

A jeśli masz iPhone z Siri, JVC KW-V30BT obsługuje Siri Eyes za darmo przez Bluetooth, co oznacza, możesz głosowo wykonywać połączenia, wybierać i odtwarzać muzykę, tworzyć i słuchać wiadomości, czytać powiadomienia, nawet używać nawigacji  – wszystkie funkcje sterowane głosowo przez odbiornik.

Możesz używać tylnych wejść analogowych audio / wideo, aby podłączyć swój ulubiony przenośny odtwarzacz audio, kamerę lub inne źródła sygnału wideo. Odbiornik posiada wyjście audio / wideo do przesyłania  filmów na tylne zagłówki wyposażone w system  wideo, dzięki czemu pasażerowie będą zadowoleni podczas najdłuższych podróży samochodem. Radio posiada funkcję dwustrefowa dzięki czemu dzieci mogą obejrzeć film na tylnych monitorach w słuchawkach podczas słuchania ulubionej muzyki z przodu. Jeśli masz duży samochód, z pewnością docenisz wejście dla kamery cofania.

W większości pojazdów, możesz użyć adaptera (brak w zestawie) do połączenia przycisków na kierownicy swojego pojazdu do odbiornika JVC. Adaptery są Plug&Play wystarczy połączyć kilka przewodów, a następnie zaprogramować adapter do konkretnego samochodu i radia JVC, aby  zachować wygodę korzystania z fabrycznych przycisków na kierownicy.

Dołącz do rozmowy

2 komentarze

 1. Witam.
  Czy GMS 6321 SMART można zamontować do KIA CEED z 2011r.

  1. Witam

   Tak można podłączyć będzie potrzebna: Ramka radiowa, adapter antenowy i jeśli są przyciski do sterowania z kierownicy adapter do kierownicy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.