Wprowadziliśmy do oferty model nawigacji dedykowanej dla samochodów ciężarowych. Funkcjonalność jest identyczna jak model TP50 EU LMU, jednakże ta wersja posiada mapy z parametrami dla aut ciężarowych oraz dodatkowe funkcje dla tychże aut:

TravelPilot_PL

– indywidualne ustawienia pojazdu jak wymiary, ilość osi, waga całkowita

– wyłączenia dla niebezpieczeństw jak np. zakazane substancje, preparaty, roztwory

– wyznaczanie trasy z wziętymi pod uwagę parametrami zawartymi w mapach jak wysokości tuneli, nośność mostów i wiaduktów, zakazy ruchu, unikanie zawracania i skrętów

– możliwość dodania kilku profili z parametrami samochodu

Cena bardzo konkurencyjna, bo najtańsza konkurencja na rynku to Mio 697 w cenie prawie 900zł, a Garmin i Tomtom grubo powyżej 1000zł.

Poniżej dla przypomnienia cechy szczególne nawigacji Blaupunkt z serii Travel Pilot:

– dożywotnia darmowa aktualizacja map

– 30 dniowa gwarancja najnowszej mapy

– 36 miesięczna gwarancja producenta

– szybkie dwurdzeniowe procesory 664Mhz

– ekrany wysokiej rozdzielczości 800×480

– dokładne mapy TomTom, aktualizowane kilka razy w roku

– elegancki design

– bardzo solidne niemieckie uchwyty firmy Richter z możliwością montażu do szyby lub deski rozdzielczej.

Produkt dostępny w naszym sklepie.

Dołącz do rozmowy

1 komentarz

  1. Jestem nieszczęśliwym posiadaczem navi firmy Blau.Oczywiście wszystko było super przy pierwszej aktualizacji , ale niestety przy wpisywaniu kodu LMU błąd i brak możliwości dalszych aktualizacji …. brak kontaktu ze strony blaupunkt polska , a po zakupie nowego laptopa i próbie logowania w programie BlauUP otrzymałem komunikat że moje konto zostało zablokowane … Serdecznie odradzam zakup niniejszej nawigacji , kiedyś firma Blau szczyciła się solidnością ale obecnie jest to tylko nazwa a ich produkty i podejście do klienta zgoła jak Chińskiej marki bez nazwy ….. NIE POLECAM !
    Oczywiście sama nawigacja w oparciu o Tom tom działa bez zająknięcia i prowadzi świetnie bez zbędnych komunikatów typu ” zawróć ” – jeśli zjedziesz z trasy w ciągu kilku sekund (3 s. ) przelicza trasę i albo wprowadzi cię na dotychczasową lub sprytnie zawróci po kilku skrętach w prawo ( bezstresowo ) na poprzedni kierunek , pozycjonuje w zasadzie do 1 metra ( sprawdzałem ) . Nie miałem problemów z navi travel pilot 50 na tom tom w Polsce i poza granicami kraju ( Niemcy, Austria , Czechy , Słowacja , Węgry , Chorwacja , Włochy – tam prowadzi pod wskazany nr domu )

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.