Blaupunkt Travel Pilot 50 Truck LMU do samochodów ciężarowych

Wprowadziliśmy do oferty model nawigacji dedykowanej dla samochodów ciężarowych. Funkcjonalność jest identyczna jak model TP50 EU LMU, jednakże ta wersja posiada mapy z parametrami dla aut ciężarowych oraz dodatkowe funkcje dla tychże aut:

TravelPilot_PL

– indywidualne ustawienia pojazdu jak wymiary, ilość osi, waga całkowita

– wyłączenia dla niebezpieczeństw jak np. zakazane substancje, preparaty, roztwory

– wyznaczanie trasy z wziętymi pod uwagę parametrami zawartymi w mapach jak wysokości tuneli, nośność mostów i wiaduktów, zakazy ruchu, unikanie zawracania i skrętów

– możliwość dodania kilku profili z parametrami samochodu

Cena bardzo konkurencyjna, bo najtańsza konkurencja na rynku to Mio 697 w cenie prawie 900zł, a Garmin i Tomtom grubo powyżej 1000zł.

Poniżej dla przypomnienia cechy szczególne nawigacji Blaupunkt z serii Travel Pilot:

– dożywotnia darmowa aktualizacja map

– 30 dniowa gwarancja najnowszej mapy

– 36 miesięczna gwarancja producenta

– szybkie dwurdzeniowe procesory 664Mhz

– ekrany wysokiej rozdzielczości 800×480

– dokładne mapy TomTom, aktualizowane kilka razy w roku

– elegancki design

– bardzo solidne niemieckie uchwyty firmy Richter z możliwością montażu do szyby lub deski rozdzielczej.

Produkt dostępny w naszym sklepie.

Jeden komentarz do “Blaupunkt Travel Pilot 50 Truck LMU do samochodów ciężarowych”

  1. Jestem nieszczęśliwym posiadaczem navi firmy Blau.Oczywiście wszystko było super przy pierwszej aktualizacji , ale niestety przy wpisywaniu kodu LMU błąd i brak możliwości dalszych aktualizacji …. brak kontaktu ze strony blaupunkt polska , a po zakupie nowego laptopa i próbie logowania w programie BlauUP otrzymałem komunikat że moje konto zostało zablokowane … Serdecznie odradzam zakup niniejszej nawigacji , kiedyś firma Blau szczyciła się solidnością ale obecnie jest to tylko nazwa a ich produkty i podejście do klienta zgoła jak Chińskiej marki bez nazwy ….. NIE POLECAM !
    Oczywiście sama nawigacja w oparciu o Tom tom działa bez zająknięcia i prowadzi świetnie bez zbędnych komunikatów typu ” zawróć ” – jeśli zjedziesz z trasy w ciągu kilku sekund (3 s. ) przelicza trasę i albo wprowadzi cię na dotychczasową lub sprytnie zawróci po kilku skrętach w prawo ( bezstresowo ) na poprzedni kierunek , pozycjonuje w zasadzie do 1 metra ( sprawdzałem ) . Nie miałem problemów z navi travel pilot 50 na tom tom w Polsce i poza granicami kraju ( Niemcy, Austria , Czechy , Słowacja , Węgry , Chorwacja , Włochy – tam prowadzi pod wskazany nr domu )

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *