Przedstawiamy Sydney 220BT, nowy radioodtwarzacz marki BLAUPUNKT.

Urządzenie wyposażono w moduł Bluetooth 2.0 z EDR wpierający profile: HFP służący do prowadzenia rozmów telefonicznych (hands-free) oraz A2DP służący do bezprzewodowego odtwarzania plików muzycznych (audio streaming). Powiązać można do 5 telefonów, a rozmowy prowadzić wygodnie dzięki wbudowanemu w panel mikrofonowi.

1

W urządzeniu nie znajdziemy odtwarzacza płyt CD, ale jeśli nie wystarczy audiostreaming ulubionej muzyki można słuchać z przenośnych pamięci USB oraz kart SD/SDHC, MMC. Czytniki akceptują pliki MP3 i WMA o przepływności w zakresie od 32 do 320 kBit/s. Odtwarzanie rozpoczyna się praktycznie natychmiast po włożeniu nośnika pamięci, a możliwość przeglądania folderów znacznie skraca czas wyszukiwania zapisanych plików.

Jak przystało na Blaupunkta, zastosowano tu również wysokiej klasy tuner FM/MW Codem z funkcją RDS EON. Jeśli dodamy do tego przednie wejście AUX mini-jack do którego podłączyć można dowolny odtwarzacz wyposażony w wyjście słuchawkowe, okaże się, że możliwości jest naprawdę sporo.

Barwę dźwięku reguluje się według własnych upodobań dzięki wbudowanemu korektorowi oferującemu predefiniowane ustawienia dla muzyki POP, ROCK i CLASSIC oraz funkcji X-BASS. Wzmacniacz o mocy 4 x 45W zapewnia wystarczającą moc do napędzenia standardowych głośników, a dzięki 2-kanałowemu wyjściu z przedwzmacniacza (mini-ISO C1) system rozbudować można o dodatkowe wzmacniacze mocy.

Stały panel estetycznie wykończony na wysoki połysk posiada wyraźny, biały 1-liniowy wyświetlacz DOT z regulacją jasności. 9 znaków oraz ikony trybu pracy radioodtwarzacza informują o aktualnym stanie urządzenia. Na wyświetlaczu może pojawić się informacja o aktualnie słuchanej stacji radiowej, dane zapisane w tagach ID3, czas odtwarzania utworu, bądź zegar.

Sydney 220BT współpracuje z montowanym na kole kierownicy pilotem RC10 oraz z opcjonalnym modułem fabrycznego sterowania w kierownicy (mini-ISO C2).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.